Sıkça Sorulan Sorular

Reklam ücretleriniz ne kadar?

Reklam ücretlerimiz talep edilen hizmete ve farklı değişkenlere göre şekillendiği için sorunuza bire bir yanıt almanız daha sağlıklı olacaktır. İletişim adreslerimizden yararlanarak internet, televizyon, radyo ve gazete reklam ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Viral reklam nedir?

Viral reklam, e-posta yolu veya video paylaşım sitelerinde kullanıcıların ağızdan ağıza yöntemi ile yaydıkları yeni nesil bir reklam metodudur. Virüse benzetildiği için yapılması ve yayılması kolaydır.

En iyi reklam çeşidi hangisidir?

Günümüzde en iyi reklamların internet üzerinden yapıldığı söyleniyor. Ancak firmanızın ihtiyaçlarına göre sizin için iyi olan reklamı bulmak daha mantıklı olur. Sektörün ihtiyaçlarına göre hangi alanın kullanılacağını belirlemek ve buna göre hareket etmek gerekir. Teknoloji firması internet üzerinden reklam yaparken eğitim kuruluşlarının gazete tanıtımlarına ihtiyacı olabilir. Dolayısıyla bu alanı kısıtlamak doğru olmaz.

Google’da ilk sayfada olmak için nasıl reklam veriliyor?

Adwords dediğimiz sistem ile belirlen hedef kelimeler üzerinden reklamlarınızı ilk sayfada yayınlayabilirsiniz. Tıklanma ve görülme başına ücret ödersiniz.

Televizyon reklamları pahalı mı?

Televizyonlarda bant reklamdan sponsorluk uygulamalarına kadar farklı çeşitler var. Bütçenize uygun olanını seçebilir ya da size önerilen yöntemi uygulayabilirsiniz. Sponsor tanıtımlar gerçekleştirecekseniz en az 50 bin TL’yi gözden çıkarmanız gerekirken sanal bantlar ile daha ekonomik olabilirsiniz.

Reklam vermek için Facebook’u mu yoksa Twitter’ı mı seçelim?

İnternet kullanıcı profiline baktığımızda Facebook daha fazla ziyaretçi almakta. Ancak Twitter da artan bir grafiğe sahip. Reklamınızın en çok hangi kanala hitap ettiğini tespit ettikten sonra sosyal medya aracınızı seçebilirsiniz. Tanıtımınızın en etkili olacağı alanı seçtikten sonra reklamınızı verebilirsiniz.
 
Seo
Seo
Abone Ol
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
Reklam Ver © 2012-2015 Türkiye'nin Reklam Merkezi